Uses of Package
net.ranides.assira.generic

Packages that use net.ranides.assira.generic
net.ranides.assira.asm   
net.ranides.assira.awt   
net.ranides.assira.collection   
net.ranides.assira.collection.list   
net.ranides.assira.collection.map   
net.ranides.assira.generic   
net.ranides.assira.reflection   
net.ranides.assira.text   
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.asm
BiFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie dwukierunkowe S <-> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.awt
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.collection
AnyFunction
           Funktor, reprezentujący funkcję, która pobiera więcej niż jeden argument, oraz zwraca wynik dowolnego typu.
BiFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie dwukierunkowe S <-> T (funktor, wyrażenie lambda).
CoFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie odwrotne do S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.collection.list
BiFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie dwukierunkowe S <-> T (funktor, wyrażenie lambda).
CoFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie odwrotne do S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.collection.map
BiFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie dwukierunkowe S <-> T (funktor, wyrażenie lambda).
CoFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie odwrotne do S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.generic
AnyFunction
           Funktor, reprezentujący funkcję, która pobiera więcej niż jeden argument, oraz zwraca wynik dowolnego typu.
BiFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie dwukierunkowe S <-> T (funktor, wyrażenie lambda).
CoFunction
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie odwrotne do S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
TypeToken
          Klasa przekazująca dalej informację o klasie w genericu, jeśli nie mamy obiektu Class<T> możemy opakować T właśnie w tę klasę.
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.reflection
AnyFunction
           Funktor, reprezentujący funkcję, która pobiera więcej niż jeden argument, oraz zwraca wynik dowolnego typu.
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
 

Classes in net.ranides.assira.generic used by net.ranides.assira.text
Function
          Interfejs reprezentujący odwzorowanie S -> T (funktor, wyrażenie lambda).
TypeToken
          Klasa przekazująca dalej informację o klasie w genericu, jeśli nie mamy obiektu Class<T> możemy opakować T właśnie w tę klasę.
 



Copyright © 2013. All Rights Reserved.